Čeština EnglishDeutsch
Get Adobe Flash player
Startseite
Willkommen in Restaurant mit Kegelbahn und Pension


Das Restaurant ist nur 5 Minuten vom historischen Zentrum der königlichen Stadt Kadan entfernt.  Seine ganze Gebiet ist in Raucher-und Nichtraucherbereich unterteilt, und ist voll klimatisiert.  Von Montag bis Freitag kann von 10.30 bis 02.00 Uhr Sie aus einer Vielzahl von Fertiggerichten zu wählen. Zu dieser Zeit das gesamte Restaurant ist Nichtraucher. Sitzen auf der Terrasse.
 Darüber hinaus haben Sie eine drahtlose Verbindung zu Wi-Fi.

 Sie können Bowling an vier professionelle Bowlingbahnen gehen. Für kleinere Strecke Besucher sind mit speziellen Kissen, die Bowling-Kugel fallen in die Nut ausgestattet.

 Möglichkeit der Buchung bisher nur auf Telefonnummer +420 478 048 100

Besuchen Sie uns
baner     Regionální operační program regionu soudržnosti Severozápad
    Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj
    "Vize přestane být snem"
    www.nuts2severozapad.cz              www.europa.eu
 

Poloha penzionu a restaurace
Penzion s restaurací MOVA je v docházkové vzdálenosti od historického centra města Kadaně. Město Kadaň je pro svůj historický význam a řadu dochovaných památek Městskou památkovou rezervací. První osídlení města se datuje do 12. století. Ve městě se dochovala řada významných kulturních památek. Nejvýznamnější je areál Františkánského kláštera, který pro svou historickou hodnotu byl prohlášen za národní kulturní památku. Mezi další významné kulturní památky patří zejména farní kostel Povýšení sv. Kříže, špitální kostel Stětí sv. Jana Křtitele, Alžbětinský klášter, kadaňský gotický hrad, dochované městské opevnění s barbakánem a městkou věží tzv. Svatou. Dominantou blízkého náměstí je gotická bílá věž radnice a morový sloup Nejsvětější trojice. Všechny tyto památky a mnoho dalších se nachází  v docházkové vzdálenosti od penzionu MOVA. Zajímavé jsou i turistické cíle okolí města. Viz oficiální stránky Města Kadaně.
 
Popis projektu
Restaurace a penzion MOVA vznikl z rekonstrukce a nástavby původní samoobsluhy a řeznictví. Na začátku r. 2009 majitel podal žádost o dotaci z Regionálního rady regionu soudržnosti Severozápad z prioritní osy „Udržitelný rozvoj cestovního ruchu -  oblast podpory Zlepšování kvality ubytovacích a restauračních zařízení“
Stavba byla kompletně dokončena v 05/2011. Rekonstrukcí podpořenou dotací z RRRS Severozápad vznikl penzion s ubytovací kapacitou 38 lůžek ve 10 ti apartmánech.  V přízemní části je restaurace s kvalitní kuchyní a se čtyřmi bowlingovými drahami.
 
Novinky

Aktuelles Menü
 

Halloween menu

 

SBÍREJ RAZÍTKA

Poprvé již 6. ledna 2015
SBÍREJ RAZÍTKA

 

BOWLING ZDARMA

Poprvé již 6. ledna 2015
BOWLING ZDARMA

 

BOWLING ZDARMA

Poprvé již 6. ledna 2015
BOWLING ZDARMA

 

Survey

Was gefällt Ihnen am besten?
 
Was meinst du nicht, wie?